O projektu

Hraj s rozumem v bodech

1

Nastavte si herní limity

Říká se, že v nejlepším je dobré přestat. Ne každý to ale umí. Jedním z nejúčinnějších opatření v oblasti prevence rizikového hraní jsou herní limity.
2

Nepodceňujte rizikovost her

Hazardní hry jsou zábavou, která s sebou nese vzrušení a určitou míru rizika. Různé typy her představují různé riziko rozvoje problémového hráčství.
3

Osvojte si Hráčské desatero

Znáte 10 principů zodpovědného hraní? Pokud se jimi budete řídit, bude vaše hraní bezpečnější.
4

Zkuste si test zodpovědného hraní

Máte plnou kontrolu nad vaším hraním? Nebo občas hraní kontroluje vás? Zkuste si náš test, který vám napoví, jak jste na tom.
Obrázek na pozadí Obrázek na popředí

Proč Hraj s rozumem?

Zodpovědné hraní je pro Sazku jednou z klíčových priorit. Loterie, losy, sázky i další hry - vždy by mělo jít především o zábavu, zážitky a relax. Každé hraní s sebou ale nese rizika, která není dobré podceňovat. Pojďme proto společně vytvořit takové herní prostředí, kterému budete stoprocentně věřit a ve kterém se budete cítit jistě a bezpečně. Mít hraní pevně ve svých rukou, vědět, kdy je správná doba si dát pauzu nebo kdy skončit, ale nemusí být vždy tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Obáváte se možných rizik? Nebo máte pochybnosti o zdravém přístupu ke hraní u někoho z vašich blízkých? Projekt Hraj s rozumem vám v tom udělá jasno.

Test zodpovědného hraní

Zkuste si náš test, ať víte, jestli máte hraní pod kontrolou!
Spustit test
Obrázek na popředí

Často se ptáte


Správné nastavení herních limitů je nejúčinnějším nástrojem pro zodpovědné hraní. Díky nim máte kontrolu nad tím, jakou dobu budete hře věnovat a kolik peněz do ní vložíte. Svá sebeomezující opatření můžete kdykoli upravit. Zpřísnění limitů provedeme s okamžitou platností, zmírnění limitů provedeme nejdříve s účinností od sedmého dne. Díky této časové prodlevě zabráníme případnému ohrožení zodpovědného hraní.

Stačí navštívit sekci Můj účet a kliknout na Herní limity. Otevře se vám přehled všech limitů a jejich nastavení. Následně si můžete vybrat, který limit chcete nastavit. Můžete si samozřejmě nastavit všechny, jen je potřeba dávat pozor, aby byla nastavení v souladu. V hraní vás vždy zastaví ten, který je nastaven nejpřísněji. 

Pokud budete mít jakékoli pochybnosti, kontaktujte linku pomoci 777 477 877.

Hraj s rozumem! Vždy je dobré mít na paměti, že hraní a sázení musí zůstat zábavou. Není to způsob rychlého výdělku, vyřešení finanční situace ani jiných problémů. Zodpovědné hraní nemá negativní dopad na váš osobní ani pracovní život, na finance či vaše vztahy. Aby hraní zůstalo zábavou je nutné stanovit si finanční i časové limity, hrát vždy za své peníze, s čistou a jasnou hlavou a tam, kde je to legální a kde mají hry jasná pravidla.