Jak hrát s rozumem

Herní limity vás udrží ve zdravé hře

Herní limity můžeme rozdělit do tří kategorii: finanční limity, limity v délce hraní a limity počtu přihlášení. Je jen na vás, zda si je nastavíte všechny, některé nebo žádný. Limity můžete odmítnout, zmírnit nebo naopak zpřísnit či zcela zrušit kdykoli budete chtít.
1 1. Obrázek

Čistá prohra ze den

Některé dny se daří víc, některé méně. Stanovte si maximální částku, kterou si můžete dovolit prohrát za jeden den. Limit tvoří rozdíl mezi sázkami a výhrami, které provedete v daném dni od půlnoci do půlnoci. 
2 2. Obrázek

Čistá prohra za měsíc

Mějte přehled, jak si vedete. Nastavte si maximální  částku, kterou si můžete dovolit prohrát za jeden měsíc. Denní a měsíční limit by měly být ve shodě. Při nastavování limitu vždy dodržujte výši volných prostředků, které na online zábavu můžete bez obav uvolnit.
3 3. Obrázek

Počet přihlášení za měsíc

Hlídejte si, jak často se přihlašujete do svého herního účtu. Díky tomuto limitu budete mít přehled o tom, jak často se do Sazka.cz přihlašujete. Limit se počítá vždy od prvního dne v měsíci.
4 4. Obrázek

Doba přihlášení za den

Když se ponoříte do hry, čas kolem jako by se zrychlil. Díky nastavení tohoto limitu budete mít plnou kontrolu nad časem stráveným hrou. Pokud svůj čas vyčerpáte, systém vás automaticky odhlásí. Pokud se přihlásíte opakovaně, čas se vám sčítá.
5 5. Obrázek

Pauza po odhlášení

Někdy je potřeba dát si ve hře přestávku. Nastavte si limit pro pauzu po odhlášení. Během té se budete moci přihlásit do svého účtu, zkontrolovat si výhru nebo vybrat peníze, ale nebude možné si vsadit.
6 6. Obrázek

Výše sázek za den

Nikdy nevsázejte víc, než můžete. Jednoduše si spočítejte, kolik si chcete dovolit denně maximálně vsadit a podle toho si limit nastavte.
7 7. Obrázek

Výše sázek za měsíc

Každá sázka se počítá. Nastavte si maximální částku, kterou můžete za měsíc ve svém rozpočtu dát na hraní. Pokud limitu dosáhnete, automaticky vás zastaví. Denní a měsíční limit si nastavte ve shodě, vždy vás zastaví ten přísnější.

Rizikovost her

Hazardní hry jsou zábavou, která s sebou nese vzrušení a určitou míru rizika. Zprvu neškodná zábava může někdy vyústit až ve ztrátu kontroly hráčského chování a ke vzniku vážných problémů. Různé typy her představují různé riziko rozvoje problémového hráčství. Nejnižší míru rizika představují číselné loterie, naopak kurzové sázky uzavírané před konáním události patří k těm nejrizikovějším. Pamatujte na to, že důležitější než rizikovost konkrétní hry, je ale čas strávený hraním a prohraná částka vzhledem k možnostem konkrétního hráče.

DESATERO ZODPOVĚDNÉHO HRANÍ

1
Hrajte tak, abyste se bavili. Nikdy nesázejte víc, než si můžete dovolit, nikdy nesázejte na dluh.
2
Nastavte si herní limity.
3
Sázení je zábava, ne rychlá cesta ke zbohatnutí. 
4
Nehrajte, když jste pod vlivem alkoholu nebo máte špatnou náladu. 
5
Buďte připraveni na výhry i prohry. 
6
Udržujte kontrolu nad svými sázkami, prohrami, výhrami i časem, který trávíte sázením.
7
Rozhodují náhoda a štěstí, nevěřte trikům, podvodným návodům a systémům.
8
Zkoumejte různé hry a jejich rizika, abyste zjistili, které jsou pro vás nejlepší. 
9
Hrajte jenom tam, kde je hra legální a řídí se jasnými pravidly. 
10
Seznamte se s pravidly hry a dodržujte je, stejně jako pravidla sázkové společnosti a herního místa.

Test zodpovědného hraní

Zkuste si náš test, ať víte, jestli máte hraní pod kontrolou!
Spustit test
Obrázek na popředí